Gosia

Cześć! Nazywam się Gosia i pochodzę z Lublina. Studiuję stomatologię i będę chciała podzielić się z wami różnymi informacjami i ciekawostkami pochodzącymi z tej dziedziny. Dlatego właśnie postanowiłam założyć blog, który z pewnością po czasie będzie znakomitym miejscem przepełnionym informacji dotyczących stomatologii. Dentysta to osoba, której nie należy się bać i także będę starała się przekonać każdego, że warto regularnie do niego chodzić, a z pewnością bardzo pozytywnie odbije się to na naszych zębach. Blog będzie miejscem, które na pewno przypadnie do gustu wszystkim, którzy również są zainteresowani stomatologią. Osoby, które nie są jeszcze w temacie będą miały okazję poznać go od podszewki. Z tego względu zapraszam wszystkich do regularnego odwiedzania tego miejsca, a z pewnością znajdziecie tutaj informacje, o których do tej pory nie mieliście pojęcia. Na co dzień moją pasją jest sport, a dokładniej bieganie. Każdego dnia staram się przemierzyć kilka kilometrów. Cały czas dążę do wyznaczanych sobie celów i staram się jak najbardziej realizować swoje marzenia.

3 komentarze on "Gosia"

  • Regularne posłanie dla czworonoga, to swoisty kojec, ale zdołamy kupić także inne psie łóżeczka, które swoim wyglądem mogą przypominać nawet budy. Naturalnie wykonywane są one w całości z miękkich materiałów. Jeżeli w domu jest porządnie wiele miejsca to warto jest szczeniakowi zafundować takie właśnie prycza.

    Reply
  • Kłaki inaczej psie kudły, mogą domagać się specjalnego rodzaju pielęgnacji. O stanie sierści przesądzać może już sama sposób odżywiania się, którą spożywa pies. O ile gromadzi ona każde istotne dla psa pierwiasteki minerale to jego sierść powinna się wydawać lśniąca, już z daleka. U psów podwórkowych estetyka sierści może się transformować wraz z nadejściem zimy.

    Reply
  • O stanie zdrowia czworonogów mogą komunikować posiadaczy psie nochale. U większości ras zmiana z wilgotnego na suchy kinol symbolizować może stan chorobowy. Może być to też zmiana odwrotna. U niektórych ras takich jak na wzór boksery choć jest w takim razie coś całkowicie zwykłego. Razu tych czworonogów nochal może być zwilgotniały, a innym razem bardzo suchy.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *